Skip to main content

Serdecznie witamy!

Nasza firma rozpoczęła działalność w roku 1983 i produkuje obecnie ponad 160 modeli korekcyjnych opraw okularowych metodą wtryskową. Do produkcji stosujemy najwyższej jakości surowce i materiały. Naszym celem jest wyrób wysokiej jakości, solidny i trwały, a przy tym w przystępnej cenie. Oprawy okularowe firmy „OPTALEX” są szeroko znane i cenione na rynku polskim oraz w krajach Europy wschodniej i południowej. Serdecznie zapraszam Państwa do współpracy.

Aleksander Sawicki
38lat Doświadczenia
169 Modeli opraw

Oprawy okularowe tworzone z pasją

Każdy wzór naszych opraw okularowych to mieszanka doświadczenia, pasji i precyzji. We wszystko co robimy wkładamy serce i cząstkę siebie, dzięki temu pomimo wielu lat doświadczenia – towarzyszy nam ciągły rozwój.

Produkty

Dokumenty do pobrania

Deklaracja Zgodności

1.DEKLARACJA ZGODNOŚCI z UDI

(465 Kb)

Pobierz plik

Certyfikat Zgodności

1-cert-4-2022-view1

(3596 Kb)

Pobierz plik

2-cert-4-2022-view2

(2997 Kb)

Pobierz plik

3-cert-4-2022-view3

(3620 Kb)

Pobierz plik
Wybitny Polski eksporter

W dniu 9 maja 2008 roku w Fabryce Trzciny w Warszawie odbyła się uroczysta gala konkursu “Wybitny Polski eksporter” podczas której wręczono nagrody dla laureatów konkursu.

Pośród laureatów znalazł się Pan Aleksander Sawicki – właściciel firmy OPTALEX, produkującej korekcyjne oprawy okularowe przy użyciu metody wtryskowej. Pan Aleksander Sawicki został wyróżniony za podejmowanie nowych wyzwań w eksporcie oraz ciekawe wzornictwo proponowanych przez siebie produktów.

Kontakt